portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin Miasteczko Wikana - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Miasteczko Wikana - sprawy osiedlowe » Forum » wikna to jedno wielkie nieporozumienie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

wikna to jedno wielkie nieporozumienie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mikeza 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Sob Gru 31, 2011 23:20
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 16:19    Temat postu: wikna to jedno wielkie nieporozumienie

witam przeglądających to forum. Niestety nie mogę powiedzieć ciepłych słów o tej firmie. Jestem właścicielem mieszkania w budynku B3. Mieszkanie oddano 2 lata temu, a ja do tej pory nie mogę zamieszkać. Z jakiej przyczyny ? A no prostej, te mieszkania to jeden wielki bubel, przecieka dach, przeciekają tarasy, na ścianach i klatce grzyb, zalewa nawet garaże, które są na najniższym poziomie. Wikana udaje, że nie ma problemu, przeciąga sprawę aż minie termin rękojmi i gwarancji. Na pisma nie ma żadnych odpowiedzi. Część sąsiadów robi naprawy we własnym zakresie. Sam w lecie biegałem po dachu i próbowałem go zabezpieczać. Pomyślcie o tym przed zakupem mieszkania w tej firmie. Myśmy z sąsiadami słono zapłacili, a problemów nie ma końca. Najpewniej sprawa obije się o sąd, ponieważ nie da się tego inaczej rozwiązać.

pozdrawiam pozytywnie nastawionych. W razie pytań chętnie służę pomocą
Wink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama