portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin Miasteczko Wikana - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Miasteczko Wikana - sprawy osiedlowe » Forum » Blok B12
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Blok B12

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
melankolija 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Gru 02, 2013 1:36
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 02, 2013 1:50    Temat postu: Blok B12

Witam!
Od niedawna rozglądam się za mieszkaniem i trafiłam na stronę miasteczka wikana. Dowiedziałam się tam, że "w realizacji" jest ostatni blok o numerze B12 (jego wizerunek widnieje na ruchomej wizualizacji Wink ). Według umieszczonej tam informacji sprzedaż mieszkań jeszcze nie została rozpoczęta.
I tu mam pytanie: czy ktoś się orientuje jak sprawa wygląda z tym budynkiem? Tzn. kiedy ma być oddany do użytku itepe.
Pytam tak orientacyjnie, chociaż wiem, że sprawa jest dosyć wczesna, więc mało kto może coś wiedzieć. Pisałam wiadomość z tymi pytaniami przez formularz na stronie miasteczka, ale mi nie odpowiedzieli.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje Smile
bolt02 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 15, 2013 23:10
Posty: 12
Skąd: Lublin-Willowa

PostWysłany: Pon Gru 02, 2013 13:12    Temat postu: Re: Blok B12

Witam
Postaram się odpowiedzieć na tyle, na ile mam wiedzę. Otóż, ja mieszkam w budynku obok ( w czasie budowy to B-11 ), mieszka się tutaj bardzo dobrze. Z tego co słyszałam, to mają budować obok nas już ostatni budynek na Miasteczku Wikana. Ktoś pisał na forum, że prawdopodobnie mają niebawem zaczynać budowę tego bloku, to zapewne koniec budowy przypadałby na rok 2015 ( ale to są moje przypuszczenia ). Radzę przedzwonić do Dewelopera Miasteczka Wikana na ul Cisową 11. Jeżeli chodzi o okolicę , to jest tutaj spokojnie, prawie jak na wsi i radzę kupić mieszkanie, bo warto. Widzę, że Deweloper obniżył cenę mieszkań, bo jak ja kupowałam, to mieszkania były droższe. Poza tym, to jest chyba najlepsza dzielnica w Lublinie.
Pozdrawiam
melankolija 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Gru 02, 2013 1:36
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 1:14    Temat postu: Re: Blok B12

Hej!
Dziękuję pięknie za odpowiedź Smile
Rzeczywiście najlepiej będzie przedzwonić do nich i się dopytać, ale fajnie też dowiedzieć się nieoficjalnie tego i owego od potencjalnego sąsiada Very Happy
Co do okolicy, to zgadzam się, że jest chyba najlepsza w mieście. Bardzo blisko do centrum, a do tego cisza i spokój Smile
Bardzo chciałabym właśnie tam kupić mieszkanie, tym bardziej, że mój brat mieszka po sąsiedzku na Relaksowej Wink
Cieszy mnie to co piszesz o obniżce cen. Mam nadzieję, że uda nam się z mężem załapać na MDM. No ale to jeszcze zobaczymy.
Dzięki jeszcze raz za informacje Smile
Pozdrawiam cieplutko!
problems 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 03, 2014 22:52
Posty: 5
Skąd: lublin

PostWysłany: Nie Sie 03, 2014 22:55    Temat postu: Re: Blok B12

Czy kupił już ktoś mieszkanie w b12??
arden3 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Sie 07, 2014 11:19
Posty: 12
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 12:51    Temat postu: Re: Blok B12

Dołączam się do poprzedniego pytania Smile
Też chcę kupic mieszkanie w B12. Na razie od znajomych słyszałam, że to fajne osiedle. Sporo dosyć młodych ludzi, a jednocześnie w miarę spokojnie.
Mnie interesuje to, jak oceniacie wykonanie bloków?
Podobno nie ma na co narzekać, porządna robota, ale chciałabym usłyszeć więcej opinii.
Z góry dzięki! Smile
Haidi19 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 22, 2013 13:28
Posty: 45
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2014 10:51    Temat postu: Re: Blok B12

Co do pojęcia "porządna robota" można się tu sprzeczać. Jest wiele usterek, już sam projekt bloku zawierał błędy merytoryczne + nieprawidłowo wykonana izolacja, brak odwodnienia, studzienek- to są przyczyny przez które zalewane były podziemne parkingi i piwnice (na Kasztelańskiej, Limbowej 3, Limbowej 5 itd.). Zobacz jak dziś wygląda osiedle, nowe bloki i segmenty, a w okół wszystko na nowo porozkopywane.
Nie znajdziesz jednak inwestycji gdzie nie będzie jakiś usterek, z tym wszędzie trzeba się liczyć. Jeśli jednak nowa Wspólnota Mieszkaniowa wybroni się przed TBS Wikana (teraz już TBS "Nasz Dom") i znajdzie sobie porządnego Zarządcę, to mimo wszystko raczej warto.
Kask81 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Śro Maj 28, 2014 14:12
Posty: 11
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 11:38    Temat postu: Re: Blok B12

Dzięki za odpowiedź Haidi, daje do myślenia... Ale tak, jak pisałaś, wszędzie jakieś usterki są. Nie będę się więc chyba źle do tego nastawiać.
olkaaaa 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pon Paź 13, 2014 11:18
Posty: 3
Skąd: lublin

PostWysłany: Pon Paź 13, 2014 11:21    Temat postu: Re: Blok B12

Czy ktos może juz kupił mieszkanie w b12? jaki bank udzielił Wam kredytu?
problems 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 03, 2014 22:52
Posty: 5
Skąd: lublin

PostWysłany: Śro Paź 22, 2014 22:41    Temat postu: Re: Blok B12

Żaden Smile a Tobie jaki?
problems 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 03, 2014 22:52
Posty: 5
Skąd: lublin

PostWysłany: Sob Lis 01, 2014 23:44    Temat postu: Re: Blok B12

olkaaa i jak z kredytem??
olkaaaa 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pon Paź 13, 2014 11:18
Posty: 3
Skąd: lublin

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 14:11    Temat postu: Re: Blok B12

na razie czekam, analiza trwa... A Tobie dlaczego odmówili kredytu? zdolność czy te obligacje, które ponoć nie są zabezpieczeniem dla banku?
problems 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 03, 2014 22:52
Posty: 5
Skąd: lublin

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 22:10    Temat postu: Re: Blok B12

masz wiadomosc na priv w skrzynce Smile
olkaaaa 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pon Paź 13, 2014 11:18
Posty: 3
Skąd: lublin

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 22:29    Temat postu: Re: Blok B12

dzieki, odpisałam Smile
sanki2014 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Wto Lis 25, 2014 17:54
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro Lis 26, 2014 9:36    Temat postu: Re: Blok B12

coś tam wykombinowali ostatnio bo alior, bgż, i pko już respektują ich promesy.
problems 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 03, 2014 22:52
Posty: 5
Skąd: lublin

PostWysłany: Śro Lis 26, 2014 13:51    Temat postu: Re: Blok B12

super ze akceptują promesy Smile sukces..... a ten drugi problem też akceptują? Smile alior ma najgorsze warunki kredytowe, to może wikana dolozy nam do kredytów?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama