portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin Miasteczko Wikana - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Miasteczko Wikana - sprawy osiedlowe » Forum » huśtawki ogrodowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

huśtawki ogrodowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
AnkaJAnka 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Śro Maj 21, 2014 16:16
Posty: 1
Skąd: Lb

PostWysłany: Śro Maj 21, 2014 16:19    Temat postu: huśtawki ogrodowe

Witajcie, chcę kupić huśtawkę ogrodową trzyosobową. Podoba mi się huśtawka z rur stalowych, która na pewno sporo wytrzyma. Nad głową jest zainstalowany daszek z materiału. Jest bardzo wygodna i wydaje się, że stabilnie stoi "na nogach". Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do obejrzenia: huśtawki Mam nadzieję, że będzie to dobry zakup i długo służyć, ale gdyby coś się złego działo to mam 2 lata gwarancji. Może ktoś z Was może mi jakoś doradzić? Może jednak zdecydować się na drewnianą?
Turgoson 
   

Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Czw Mar 05, 2015 18:10
Posty: 84
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 15:15    Temat postu: Re: huśtawki ogrodowe

Tu masz trzyosobowe huśtawki http://www.castorama.pl/produkty/ogrod/meble-i-dekoracje-ogrodowe/meble-ogrodowe/hustawki.html Porządnie wykonane, więc na pewno będą bezpieczne.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama