portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin Miasteczko Wikana - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Miasteczko Wikana - sprawy osiedlowe » Forum » Bloki B7 i B11
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bloki B7 i B11

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
martyn 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Czw Mar 15, 2012 12:24
Posty: 6
Skąd: lublin

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 7:50    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

Zgadzam się z MarcinMM na zebraniu byłem, a temat opłat za garaż jakoś mi umknął i w ogóle nie wychwyciłem tych stawek.
MarcinMM 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 02, 2012 22:21
Posty: 36
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 16:56    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

Co myślicie o światłach w nocy w przejściu oraz na zewnątrz klatek schodowych?

w przejściu, opcje są dwie:
1. świecą się stale całą noc,
2. nie świecą się stale, czujnik ruchu w nocy je zaświeca,

ja, z racji tego, że mam mieszkanie przy przejściu to wolę aby tam się światło świeciło cały czas... chodzi oczywiście o kwestie porządkowe i bezpieczeństwa...
Maryush 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Gru 06, 2010 22:18
Posty: 44
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 10:06    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

Światła w przejściach mogłyby być włączane czujnikiem ruchu. Przy ulicy będą latarnie, więc całkowitej ciemności w przejściach nie będzie.
MarcinMM 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 02, 2012 22:21
Posty: 36
Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro Kwi 04, 2012 0:06    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

na mojej klatce, na moim poziomie wykręcono dwa czujniki ruchu do lamp, które zapalają się po wyjściu z windy... dajcie znać, czy gdzieś nie przybyły te czujniki ruchu bo pewnie skasują nas jak za nowe Kwadratowy

no i jak odkręcono czujniki to teraz w ogóle jedna lampa się nie pali...
druga, ze zdjęcia się pali...

za pół roku to pewnie połowa osprzętu nie zostanie, druga będzie zniszczona...

za te zniszczenia z przewróconego słupa elektrycznego to chyba na policję zadzwonię, podam im na tacy sprawcę, statystyki w tabelce: zniszczenie mienia + wykryty sprawca - sobie poprawią, więc też będą zadowoleni...



Zdjęcie0101.jpg

Zdjęcie0101.jpg


Maryush 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Gru 06, 2010 22:18
Posty: 44
Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro Kwi 04, 2012 11:12    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

MarcinMM napisał:
za te zniszczenia z przewróconego słupa elektrycznego to chyba na policję zadzwonię, podam im na tacy sprawcę, statystyki w tabelce: zniszczenie mienia + wykryty sprawca - sobie poprawią, więc też będą zadowoleni...


O co chodzi z tym przewróconym słupem?
MarcinMM 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 02, 2012 22:21
Posty: 36
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 0:39    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

jeden z pracowników dewelopera (nie wiem jakie tam mają formalne układy, ale chodzi o auto dostawcze, które codziennie przywozi i wywozi różne tam materiały budowlane, które wykorzystywane są do wykańczania m.in. szeregówek) cofając przewrócił tymczasowy słup elektryczny, który upadając zniszczył drewniane drabinki na balkonie... słup został usunięty a drabinki "naprawione" w taki sposób, że to co się zniszczyło zostało "na słowo honoru" przymocowane z powrotem, krzywo, itd.. szczebel pękł i odpadł = ten sam pęknięty szczebel został dociśnięty i się jakoś trzyma, wystarczy lekko pociągnąć aby odpadł...

miał przyjechać stolarz i to naprawić (tak mi powiedziano), ale nie przyjechał bo pewnie koszty za duże, bo musiałby całą drabinę między piętrami odkręcać, wyciągać je z tych metalowych profili co jest trudne bo bardzo "jednorazowo" są te elementy wykonane...
Sajgon 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Pon Wrz 26, 2011 18:10
Posty: 19
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 19:13    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

Witam po długiej nieobecności, proponuje rozdzielć tematy bloków B7 i B11. Czasem ciężko się połapać odnosnie którego bloku pisany był post. Zakładam nowy temat odnosnie bloku B11 zapraszam wszystkich mieszkanców jedenstaki do nowego wątku. Cool
K223344 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Sie 11, 2011 20:15
Posty: 33
Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2012 12:37    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

"MarcinMM" zgłoś to do TBS niech dyrektor z wikany to naprawi, potem zarzucą nam ze nie zgłosiliśmy. Bardzo Cię proszę zgłoś to.
K223344 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Sie 11, 2011 20:15
Posty: 33
Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2012 12:48    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

Szanowi Państwo,
Mam taki gorący apel do wszystkich abyśmy zwracali uwagę co dzieje się dookoła naszego budynku B-7. Ja już interweniowałem, a mianowicie jacyś chłopcy 14-15 lat chyba z 6 ich było jeździli sobie po naszym garażu na deskorolkach. Prośba do wszystkich aby dokładnie zamykali za sobą bramę garażową. I druga sprawa -plac zabaw, kto z niego korzysta, była już taka sytuacja, że moja żona krzyczała przez okno aby opuścili teren placu zabaw, ponieważ jest to teren wspólnoty (a nie sadze aby takie 14-15 latki byli naszymi mieszkańcami, a to nie są zabawki dla młodzieży tylko dla małych dzieci). wystarczyło postraszyła ich ze dzwonimy na straż miejską lub policję i to zadziałało. Ja jeszcze nie mam dzieci i obawiam się,że jak tak dalej będzie to moje dziecko w przyszłości nie będzie już miało gdzie i na czym się bawić, jeżeli będziemy obojętni. Proszę wszystkich o pomoc w tej sprawie i reagowanie na takie rzeczy, w końcu wszyscy za to zapłaciliśmy, to wszytko jest wliczone w cenę naszych mieszkań, nikt nam tego za darmo nie dał, tylko zapłaciliśmy za to ciężkie pieniądze.
MarcinMM 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 02, 2012 22:21
Posty: 36
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 23:53    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

@K223344, już czujniki wróciły na swoje miejsce....

@K223344, zlustrujesz się? Wink ja nadal sądzę (i kilka innych osób), że jesteś pracownikiem TBS/Wikany...
K223344 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Sie 11, 2011 20:15
Posty: 33
Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2012 10:45    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

MarcinMM napisał:
@K223344, już czujniki wróciły na swoje miejsce....

@K223344, zlustrujesz się? Wink ja nadal sądzę (i kilka innych osób), że jesteś pracownikiem TBS/Wikany...


Jasne jestem pracownikiem Wikany i TBS mam 2 etaty i jestem tam Prezesem i w jednej i w drugiej spółce Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
MarcinMM 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 02, 2012 22:21
Posty: 36
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 15:16    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

jak tylko zarejestrowałem się na forum to pytałeś się mnie w której klatce mieszkam, podałem Ci numer mieszkania, wiesz jak się nazywam, itd... a nie odpowiedziałeś na moje "rewanżujące" pytanie na temat Twojej klatki, nie mówiąc już o numerze mieszkania... więc proszę darować sobie teraz takie "żarty" Wink

dla mnie jesteś niepoważny... pytasz się o "osobiste" informacje, ja jako współlokator odpowiadam, po czym zrywasz kontakt, żadnej odpowiedzi, a wywoływany publicznie piszesz głupią odpowiedź...
MarcinMM 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 02, 2012 22:21
Posty: 36
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 15:25    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

jeżeli nie jesteś pracownikiem to jesteś niepoważnym współlokatorem w bloku,

jeżeli jesteś pracownikiem to niezbyt dobrze do świadczy o metodach pracy,

sam już nie wiem co gorsze Wink

ps. proszę mi wierzyć, że "rybka" mnie to, jakby mi zależało na temat Twoich personaliów to już dawno bym miał informacje na ten temat...
majkul 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Sie 01, 2011 20:42
Posty: 17
Skąd: lublin

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 14:16    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

Witam.
Czy zmieniał ktoś z was kod do domofonu? Czy można to zrobić samemu czy trzeba się kontaktować z Wikaną? Trochę to dla mnie niekomfortowe że budowlańcy wchodzą do mieszkania używając mojego kodu do domofonu.
Maryush 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Gru 06, 2010 22:18
Posty: 44
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 17:54    Temat postu: Re: Bloki B7 i B11

majkul napisał:
Witam.
Czy zmieniał ktoś z was kod do domofonu? Czy można to zrobić samemu czy trzeba się kontaktować z Wikaną? Trochę to dla mnie niekomfortowe że budowlańcy wchodzą do mieszkania używając mojego kodu do domofonu.


Można zmienić samemu choć sam jeszcze nie zmieniałem. Wszystko jest opisane w instrukcji od domofonu.
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 15 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama