portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin Miasteczko Wikana - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Miasteczko Wikana - sprawy osiedlowe » Forum » Blok B11 Kasztelańska 31
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Blok B11 Kasztelańska 31

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
picia_2003 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 11, 2011 11:16
Posty: 61
Skąd: może kiedyś Lublin

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 17:03    Temat postu: Re: Blok B11 Kasztelańska 31

qazwsx79 napisał:
Czy mamy już nowego zarządce?
Bo chyba 1 maja mija okres wypowiedzenia
Czy majowe opłaty mam uiścić na rachunek TBS WIKANA?
pozdrawiam


No właśnie, dobre pytanie. Pism od nowego zarządcy jeszcze nie ma, za to przyszło rozliczenie ubiegłego roku i dopłata do straty za 2013 oraz nowy wyższy cennik na przyszłe miesiące. Myślę, że tbs przekaże wszystkie konta nowemu zarządcy, inaczej by coś napisali. Jeśli się mylę, dajcie znać. Pozdrawiam.
kokosus 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Kwi 20, 2014 20:36
Posty: 2
Skąd: lbn

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 18:24    Temat postu: Re: Blok B11 Kasztelańska 31

picia_2003 napisał:
kokosus napisał:
Czy blokady miejsc na parkingu są zrobione legalnie czy ktoś je sobie po prostu ukradł? Jeśli tak to gratuluje wiejskiego myślenia. Druga sprawa to wyjaśniło się coś ze szlabanami, bo przecież stoją one nielegalnie?


Co ktoś miał ukraść? Miejsca czy blokady???


No jak dla mnie to ktoś sobie ukradł (w sensie że ktoś sobie bezprawnie zajął) miejsca parkingowe.
krlgrn 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Czw Cze 26, 2014 21:33
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 21:35    Temat postu: Re: Blok B11 Kasztelańska 31

Czołem

wynajmę miejsce parkingowe. Czy ktoś z Państwa chętny do takiego dealu?
Odpowiedz do tematu Strona 10 z 10 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama